Wojskowy Ośrodek Medycyny Prewencyjnej Bydgoszcz
Strona w trakcie konstrukcji
Szkolenie kondycyjne
21.07.2014
Jak co roku kadra i pracownicy WOMP Bydgoszcz oraz zaprzyjaźnionych instytucji uczestniczyli w szkoleniu na terenie Poligonu Drawskiego

Szkolenie odbyło się w dwóch tygodniowych "turnusach": 07-11.07.2014 r. oraz 14-18.07.2014 r. Uczestniczyli w nim kadra i pracownicy cywilni WOMP Bydgoszcz, WOMP Gdynia, WOMP Kraków, WOMP Wrocław, CRESZ Warszawa, WIHiE Warszawa oraz WOFiTM Celestynów. Zasadniczą częścią szkolenia była poprawa kondycji uczestników, ale nie zapomniano również o "czymś dla ducha", czyli prelekcjach m.in. na temat nadzoru nad jakością żywności, psychoprofilaktyce w służbie wojskowej, szkodliwości promieniowania elektromagnetycznego wysokiej częstotliwości a także wielu innych.

Oprócz odkrywania uroków rzeki Drawy oraz marszu długodystansowego mieliśmy możliwość zobaczenia z bliska żubrów żyjących na terenie Poligonu Drawskiego. Było to możliwe dzięki uprzejmości Zachodniopomorskiego Towarzystwa Przyrodniczego. Zainteresowanych tematem odsyłam do strony internetowej zubry.org.

[Przejdź do galerii zdjęć]

ppor. D.Brudnicki


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych